Організатори

Аукціонний Дім «Золотое Сечение», заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки-продажі живопису, графіки, скульптури тощо. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XX ст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне «актуальне» мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона.

Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.

Міжнародний благодійний фонд «Давай допоможемо» заснований у 2015 році. Місія Фонду - допомагати тим, хто опинився у важкій ситуації, і залучати до цього якомога більше людей. Фонд працює за чотирма напрямами: це допомога самотнім літнім людям у будинках престарілих, дітям-сиротам, окремим категоріям хворих людей та тваринам у притулках. Серед успішно реалізованих фондом проектів – всеукраїнський проект Black Box, метою якого є допомога людям вадами зору. Black Box було визнано найкращим інноваційним проектом на всеукраїнських конкурсах «Ukrainian Event Awards» та «Благодійна Україна – 2015».

У 2017 році Фонд започаткував масштабну благодійну програму «Гідна cтарість», у рамках якої поступово покращуватиме життя самотніх літніх людей в будинках престарілих Київщини. Фонд планує виконати широкий фронт робіт з метою створення комфортних умов перебування стареньких: від закупівлі необхідних речей, засобів гігієни і посуду до заміни меблів, ремонту приміщень та оновлення основних комунікацій.