Про проект

White Box – це благодійний аукціон у рамках програми «Гідна старість», метою якої є допомога самотнім літнім людям у будинках престарілих Київщини.

Захід пройде 24 лютого 2017 року у форматі благодійного аукціону предметів мистецтва. Організаційну підтримку надає Аукціонний Дім «Золотое сечение». На заході будуть представлені роботи відомих українських художників, які надали свої твори, аби підтримати «Гідну старість». Серед них – Ігор Гусєв, Влада Ралко, Тіберій Сільваші, Маша Шубіна, Олександр Клименко, Роман Мінін, Олександр Ройтбурд та інші. 

Що таке «Гідна старість»? Це перша в Україні масштабна благодійна програма з покращення умов життя у будинках для літніх людей. Переважна більшість самотніх стареньких – покинуті, хворі, вони не можуть самостійно обслуговувати себе і потребують постійної уваги та догляду. Умови перебування у цих закладах ганебні. Стареньким часто не вистачає елементарних речей – памперсів, одягу, посуду тощо, не кажучи вже про елементи комфорту та затишку.

Ми ставимо перед собою амбітну мету: створити атмосферу рідної домівки для покинутих літніх людей та дати їм можливість гідно провести останні роки свого життя. 

Програму планується реалізувати за три роки, її приблизна вартість – 30 мільйонів гривень. 

Більше інформації про програму – на сторінці Фонду у мережі Facebook та на офіційному сайті Фонду за посиланням http://letshelp.com.ua/gidna-starist/